Witam
Auto odpala rewelaycjnie, silnik ma moc do 3000 wkręca sie super. Przyspiesza do ok 3000 rpm po tym obroty niby ida do gory ale auto nie przyspiesza już. Nie kopci. Co może być przyczyną? Problem jest taki że auto mogę nabyć a jestem gotowy na wydatki ale chciałbym poznać ich wielkość mniej więcej.
Czy to mogą być wtryski?
Zaworki ?
Turbina?
Auto odpala rewelaycjnie, silnik ma moc do 3000 wkręca sie super. Przyspiesza do ok 3000 rpm po tym obroty niby ida do gory ale auto nie przyspiesza już. Nie kopci. Co może być przyczyną? Problem jest taki że auto mogę nabyć a jestem gotowy na wydatki ale chciałbym poznać ich wielkość mniej więcej.
Czy to mogą być wtryski?
Zaworki ?
Turbina?