Witam. Niedawno zrobiłem aktualizacje anniversary update czy jakoś tak i tam gdzie wcześniej mogłem strzałką zmieniać kolejność sieci (priorytet) w centrum sieci i udostępniania lecz teraz gdy klikam zaawansowane to mam tylko 3 opcje do zmieniania:
Dostawcy sieci:
1. Sieć Microsoft Windows Network
2. Dostawca sieci serwera hosta pulpitu zdalnego firmy Microsoft
3. Web Client Network
Wcześniej miałem połączenie sieciowe, hamachi itp.
Gdyż rozchodzi się właśnie o hamachi bo chciałbym żeby ono było na samej górze ale nie mam jak tego teraz zmienić. Da się w ogóle?
Dostawcy sieci:
1. Sieć Microsoft Windows Network
2. Dostawca sieci serwera hosta pulpitu zdalnego firmy Microsoft
3. Web Client Network
Wcześniej miałem połączenie sieciowe, hamachi itp.
Gdyż rozchodzi się właśnie o hamachi bo chciałbym żeby ono było na samej górze ale nie mam jak tego teraz zmienić. Da się w ogóle?