Witam.
TV po wyłączeniu z prądu i ponownym podłączeniu przestał się uruchamiać.
Świeciła tylko niebieska dioda, przy próbie włączenia czasami gasła.
Wgrałem ostatni soft ze strony sharpa za pomocą pendrive i tv ożył.
Problem jest taki że nie pamięta wyszukanych kanałów oraz ustawień dźwięku i obrazu.
Wystarczy że zostanie wyłączony na pilocie do stanu czuwania, po włączeniu już brak listy i pozostałych ustawień.
Próbowałem wgrać jeszcze raz oprogramowanie poprzez menu, ale nie rozwiązuje to problemu.
Przywracałem ustawienia fabryczne, lecz także nic nie pomogło.
Gdzie może leżeć problem? Gdzie tv zapisuje listę kanałów oraz ustawienia dźwięku i obrazu (29F1G08ABADA czy W25X20BV)??
TV po wyłączeniu z prądu i ponownym podłączeniu przestał się uruchamiać.
Świeciła tylko niebieska dioda, przy próbie włączenia czasami gasła.
Wgrałem ostatni soft ze strony sharpa za pomocą pendrive i tv ożył.
Problem jest taki że nie pamięta wyszukanych kanałów oraz ustawień dźwięku i obrazu.
Wystarczy że zostanie wyłączony na pilocie do stanu czuwania, po włączeniu już brak listy i pozostałych ustawień.
Próbowałem wgrać jeszcze raz oprogramowanie poprzez menu, ale nie rozwiązuje to problemu.
Przywracałem ustawienia fabryczne, lecz także nic nie pomogło.
Gdzie może leżeć problem? Gdzie tv zapisuje listę kanałów oraz ustawienia dźwięku i obrazu (29F1G08ABADA czy W25X20BV)??