Mam problem z tą centralką, a mianowicie nie daje jej się wyłączyć hasłem użytkownika Master, ani żadnym innym jeżeli wejdzie w stan alarm. Jedyny sposób wyłączenia alarmu to wejście w tryb serwisowy poprzez kołek RESET. Robiłem już jej reset haseł, cudowałem z ustawieniami - zero efektu. Reaguje tak jakby hasło było niepoprawne. Pomóżcie !!!