Witam. Również ma taki sam problem ale w revox b215. Czy to są faktycznie te fotodiody ?
Ale chcę dodać że u mnie troche dłużej przewija i czasem trafi sie że cała nawinie. Podczas przewijania jeżeli bardzo lekko stuknę w kasetę to róznież zatrzymuje sie i za każdym razem na wyświetlaczu zmienia sie typ taśmy.
....a może tu chodzi o czułość diody i mżna to ustawić regulatorem ??
Ale chcę dodać że u mnie troche dłużej przewija i czasem trafi sie że cała nawinie. Podczas przewijania jeżeli bardzo lekko stuknę w kasetę to róznież zatrzymuje sie i za każdym razem na wyświetlaczu zmienia sie typ taśmy.
....a może tu chodzi o czułość diody i mżna to ustawić regulatorem ??
Moderowany:Wydzielono z tematu https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3008101.html