logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Audi Concert EU B7 - nie zapamiętuje kodu, brak podświetlania, tylnie głośniki

fleek 04 Lut 2017 09:56 1599 3
REKLAMA
  • #1 16251699
    fleek
    Poziom 11  
    Posty: 8
    Witam Serdecznie,

    Posiadam auto Audi A4 B7 2006 r. Zamontowano jest w nim radio Audi Concert EU B7.
    Radio nie pamięta ustawień ( kodu radia) po odłączeniu kluczyka od zapłonu. W radiu nie działa również podświetlanie klawiszy radia. Kolejnym mankamentem jest fakt, iż nie grają tylne głośniki ( mimo tego, iż są wpięte w kostkę ISO)

    Próbowałem zasięgnąć informacji u elektromechanika, co może być tego powodem. Zostałem poinformowany, iż jest to problem z połączeniem CAN z radiem. Polecono mi poszukanie adaptera, który rozwiąże w/w problemy. Stąd też pytanie do Państwa jak rozwiązać te problemy ? czy jest jakiś adapter, który usunie, choć jeden z tych problemów.

    Reasumując nie działa w radiu:
    -podświetlanie klawiatury radia
    - nie działają tylnie głośniki w pojeździe
    -radio nie zapamiętuje kodu po odłączeniu od zapłonu.

    Będę wdzięczny za pomoc.

    Pozdrawiam
    Arek
    Załączniki:
    • Audi Concert EU B7 - nie zapamiętuje kodu, brak podświetlania, tylnie głośniki audi2.jpg (89.72 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Audi Concert EU B7 - nie zapamiętuje kodu, brak podświetlania, tylnie głośniki audi1.jpg (133.51 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 16251775
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 38  
    Posty: 3845
    Pomógł: 340
    Ocena: 1705
    fleek napisał:
    Reasumując nie działa w radiu:
    -podświetlanie klawiatury radia
    - nie działają tylnie głośniki w pojeździe
    -radio nie zapamiętuje kodu po odłączeniu od zapłonu.


    Daj foto kostek w aucie.

    Pewnie ktoś przekładał radio z concert 1 na concert 2 i dał tylko iso1-iso2.
  • REKLAMA
  • #3 16251945
    fleek
    Poziom 11  
    Posty: 8
    Na pewno Masz racje, po kostce widać, że było tam grzebane ...:/Zdjęcia poniżej.

    Twoim zdaniem jest sens w ogole to roobić ? czy da sie w ogole to zrobić ?
    Załączniki:
    • Audi Concert EU B7 - nie zapamiętuje kodu, brak podświetlania, tylnie głośniki a4.jpg (85.93 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Audi Concert EU B7 - nie zapamiętuje kodu, brak podświetlania, tylnie głośniki a3.jpg (112.08 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Audi Concert EU B7 - nie zapamiętuje kodu, brak podświetlania, tylnie głośniki a2.jpg (103.62 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Audi Concert EU B7 - nie zapamiętuje kodu, brak podświetlania, tylnie głośniki a1.jpg (85.96 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #4 16251967
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 38  
    Posty: 3845
    Pomógł: 340
    Ocena: 1705
    To auto NIGDY nie miało oryginalnego radia.

    Tylne głośniki są bierne a powinny być aktywne.

    Podłącz UB+ i SENS do stałego plusa , can L i can H do instalacji w aucie.

    Usuń separator antenowy i załóż zwykłe przejście iso - fakra.
REKLAMA