Witam Serdecznie,
Posiadam auto Audi A4 B7 2006 r. Zamontowano jest w nim radio Audi Concert EU B7.
Radio nie pamięta ustawień ( kodu radia) po odłączeniu kluczyka od zapłonu. W radiu nie działa również podświetlanie klawiszy radia. Kolejnym mankamentem jest fakt, iż nie grają tylne głośniki ( mimo tego, iż są wpięte w kostkę ISO)
Próbowałem zasięgnąć informacji u elektromechanika, co może być tego powodem. Zostałem poinformowany, iż jest to problem z połączeniem CAN z radiem. Polecono mi poszukanie adaptera, który rozwiąże w/w problemy. Stąd też pytanie do Państwa jak rozwiązać te problemy ? czy jest jakiś adapter, który usunie, choć jeden z tych problemów.
Reasumując nie działa w radiu:
-podświetlanie klawiatury radia
- nie działają tylnie głośniki w pojeździe
-radio nie zapamiętuje kodu po odłączeniu od zapłonu.
Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
Arek
Posiadam auto Audi A4 B7 2006 r. Zamontowano jest w nim radio Audi Concert EU B7.
Radio nie pamięta ustawień ( kodu radia) po odłączeniu kluczyka od zapłonu. W radiu nie działa również podświetlanie klawiszy radia. Kolejnym mankamentem jest fakt, iż nie grają tylne głośniki ( mimo tego, iż są wpięte w kostkę ISO)
Próbowałem zasięgnąć informacji u elektromechanika, co może być tego powodem. Zostałem poinformowany, iż jest to problem z połączeniem CAN z radiem. Polecono mi poszukanie adaptera, który rozwiąże w/w problemy. Stąd też pytanie do Państwa jak rozwiązać te problemy ? czy jest jakiś adapter, który usunie, choć jeden z tych problemów.
Reasumując nie działa w radiu:
-podświetlanie klawiatury radia
- nie działają tylnie głośniki w pojeździe
-radio nie zapamiętuje kodu po odłączeniu od zapłonu.
Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
Arek