Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Norauto NS-411 BT - Błąd Fymmain, brak reakcji

Michal_WWL 05 Lut 2017 08:10 1206 5
  • #1 05 Lut 2017 08:10
    Michal_WWL
    Poziom 20  

Witam,

Wpadło mi w ręce radio samochodowe Norauto NS-411 BT.
    Niestety po uruchomieniu i przejściu kalibracji ekranu dotykowego wyświetla błąd Fymmain i poniżej chińskie znaczki.
    Wiem, że Norauto wymieniało je na gwarancji, ale niestety nie mam dowodu zakupu od niego.

Całość chodzi na Windows CE 6.0, wygląda jak typowy chińczyk. Czy da się to zaktualizować, naprawić, wgrać coś alternatywnego?

Dzięki!

0 5
  • #3 13 Wrz 2018 16:00
    sylwo58
    Poziom 2  

witam podobno na ukrainskich stronach trzeba szukac jak znajde to dam znac

0
  • #4 13 Wrz 2018 17:47
    Micrab
    Poziom 2  

Udało mi się przeinstalować w Norauto Piaseczno bardzo miły pan ściągną z serwisu oprogramowanie i wgrał odpaliło za pierwszym razem radio było jeszcze na gwarancji ale pan zapewniał że nie będzie i po jej upływie żadnych problemów. Niestety ponownie zablokowało się udam się tam przy najbliższej okazji,

0
  • #5 15 Wrz 2018 07:20
    sylwo58
    Poziom 2  

Czyli to czesta przypadlosc no ja kawalek mam do piaseczna jakies 300 km a jest mozliwosc dostania tego softu skad ten pan go pobral pewnie sie nie uda ale warto moze zapytac

0
  • #6 15 Wrz 2018 20:30
    Micrab
    Poziom 2  

Podobno w każdym oddziale Norauto można się zgłosić soft jest przesyłany do zgłaszającego oddziału, wgranie to włożenie pendrive i włączenie do zasilania radia kilka minut aktualizacji i działa, niestety mi po 3 miesiącach zblokowało się ponownie...

0