Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

?wirus? nie dający się usunąć

05 Lut 2017 22:38 336 6
  • Poziom 4  
    Dzień dobry.

Wpisuję w Google " archiwum TOPR", wchodzę na oficjalną stronę pogotowia i co jakiś czas wyskakuje mi strona jak w załączniku. Kiedyś się przestraszyłem, od razu reinstalowałem system usuwając wszystko a po tym wchodzę i dalej to coś się włącza. Zaznaczam, że co jakiś czas, zwykle po nowym uruchomieniu przeglądarki choć nie znalazłem reguły.
    Skanowałem esetem premium ( wersji testowej) komputer, malwarebytes'em i nic nie znajduje. Do reinstalowanego systemu podłączałem telefon i pendrajw z którego korzystałem przed reinstalacja, może coś tam siedzi? Ale te też skanowałem.
    Mam się bać?
  • Poziom 6  
    To jest zwykla reklama
  • Poziom 29  
    Jak kolega powyżej powiedział, to reklama. Możliwe, że ich strona ma problemy z hakerami, lub może jakaś reklama zakrywa całą stronę.

Po wejściu na tę stronę mnie też pokazują się jakieś dziwne ogłoszenia, czy informacje o problemach i by zadzwonić na jakiś numer. Chociaż tam nie dzwoń, albo nie klikaj.

Gdy wszedłem tam po raz drugi, już żadnej reklamy nie widzę.
  • Warunkowo odblokowany
    To samo i u mnie :D Jak ja uwielbiam tego typu SPAM.
    Tak jak pisze dexi, muszą mieć jakiś bubel na serwerze i takie cyrki się dzieją, wystarczy zamknąć kartę w przeglądarce i wejść jeszcze raz.
  • Poziom 22  
    Po prostu reklamy.
    BTW, Stanisława nie był pewny :D
    @bubu1769 Ja też, ja też. :)