Witam chciał bym zrobic wzmacniacz 2×10w lub 2×15w.Czym ma ktos może jakis schemat i wzór płytki do takiego wzmacniacza??Albo jakiś link gdzie jest taki wzmacniacz??
P.S Najlepiej żeby był zasilany z 12v lub 9.
Proszę o pomoc.
P.S Najlepiej żeby był zasilany z 12v lub 9.
Proszę o pomoc.