Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Obowiązkowe programy systemu -

06 Lut 2017 15:09 369 4
  • Poziom 3  
    Witam,
    Chciałbym sie zapytać Was - ekspertów w dziedzinie komputerów, co powinno znaleść sie na nowo zainstalowanym systemie operacyjnym Windows 10 (już wraz ze wszelkimi sterownikami i programami użytkowymi do codziennej pracy) aby zachować szybkość i stabilność działania systemu bez jego zaśmiecania ?

Mam już program internet secuirity.
    Co powinienem jeszcze zainstalować ? Słyszałem o programach usuwających zbędne dane trzymane w pamięci komputera - czy warto takie cos instalować ? Moze jeszcze jakies programy samego typu sa dla mnie potrzebne ? Proszę o porady, każda bedzie cenna. Pozdrawiam, Michał
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Witam. Nie ma znaczenia co ty tam zainstalujesz, ja instaluje każdy program który jest mi potrzebny system pracuje bez zastrzeżeń i nie mam żadnych spadków prędkości pracy systemu .
    A co do śmieci to są specjalne programy do czyszczenia systemu np.CClaner .
  • Poziom 3  
    Chciałem właśnie zapytać - podczas zwykłego korzystania z licencjonowanych programów (office, pakiety Adobe itp.) i przegladania internetu, co mozna dodać zeby programy nie spowalniały komputera i nie wytwarzały zbędnych informacji czy wpisów do rejestru (tak to chyba nazywa) - jaki najlepszy program bedzie tego typu, który warto mieć ?
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Do czyszczenia rejestru podałem ci program w wcześniejszym poście, czyści historie wyszukiwarek wpisy i rejestr używam go już paręnaście lat i nie miałem z nim problemu.
  • Poziom 3  
    Ok dzieki, jakby ktoś chciał jeszcze dodać jakąś opinię i podzielić się swoim doświadczeniem to bardzo proszę