Witam,
Mam problem z poprawnym działaniem trybu STOP mode w STM32.
Procesor wybudzam z tego trybu przez RTC.
STM32 posłusznie usypia, potem się budzi, ale ponownie już nie chcę zasnąć powyższym kodem.
Co może być tego przyczyną ?
Pozdrawiam.
Mam problem z poprawnym działaniem trybu STOP mode w STM32.
Procesor wybudzam z tego trybu przez RTC.
Kod: C / C++
STM32 posłusznie usypia, potem się budzi, ale ponownie już nie chcę zasnąć powyższym kodem.
Co może być tego przyczyną ?
Pozdrawiam.