Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie glosniki do kolumn wzmacniacz onkyo sv tx535

SnikerS4 09 Lut 2017 18:34 495 2
  • #1 09 Lut 2017 18:34
    SnikerS4
    Poziom 5  

Siema jak w temaciw jakie glosniki do kolumienek pod wzmacniacz ONKYO SV535 mam dobry sub i jakies satelitki od kina lg ktore graja fajnie nawet ale tylko w gornym pasmie dzwieku a sub dosyc nisko i brakuje mi tego sredniego tonu i chcialem zbic jakies kolumny, jakie glosniki niskie kupic, wzmacniacz ma 80 wat, nie wiem czy po 80 na kanal czy 80 na front czyli po 40 wy sie lepiwj chyba znacie wiec powiedzcie jakie nisko srednio i soprany kupic myslalem o tonsil 20/60 jako niskie, srednie moze tonsil 16tki cos takiego do 50/80 dych i wysokie tu juz nie wiem . Prosze o pomoc w wyborze dzieki

• Pomocny post
    #2 12 Lut 2017 02:36
    Tremolo
    Poziom 43  

20/60 dość nisko schodził. Można go było zobaczyć w Tonsil Bolero. Proponowałbym wejść w 16-centymetrowce w obudowie ze 20 litrów stojące. Zmniejszysz koszty zwrotnicy, a wystarczy Tobie zejście do 100Hz, to osiągniesz nawet w obudowie zamknietej bez BR.
    Wtedy tylko GDWK na wysokie prosta zwrotnica i będzie działało Wspaniale. Jak nie masz lat praktyki to 3-drożna zwrotnica to będzie kosmos. Zestawy uniwersalne dopiero mają dziurę. A skoro potrafisz odczuć dziurę między 80 a 150Hz to na średnich i wysokich dopiero się zawiedziesz. Chyba, że chcesz zrobić triwiring i zwrotnica aktywna... Ale masz fajny wzmacniacz.

• #3 09 Kwi 2017 18:16
    SnikerS4
    Poziom 5  

No dobra jednak sie zdecyduje na jakies uzywane gotowe cos porzadnego poleci mi ktos w granicach 500/600 zloty ? (Wiem, ala znawcy za tyle zlotych to hinskie gowno tylko znajde takim bogaczom dziekuje) Myslalem o zeusach za 800 zlotych mozna je kupic uzywane ale maja 250 watt to z 200 RMS troche za duzo wydaje mi sie ze ze 100 RMS by mi starczylo .

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME