Zwracam się z prośbą o pomoc w identyfikację spalonego elementu, elementy występują parami (jedna para u góry druga u dołu) więc spodziewam się że sąsiedni jest ten sam( interesuje mnie ten u dołu obok BR C2020D GRj725, na lewo od niej , możliwe że był ten sam na pewno w tej samej obudowie), płytka pochodzi z "szczekaczki" takiej jakby policyjnej, możliwe że to tranzystor sterowany jakimś sygnałem puszcza większy prąd z akumulatora (12V) na głośnik, zgaduje że obudowa to DPAK (TO-252, SOT-428, SC-63, CPT3 ) (wymiary na zdjęciu)
P.S. nie mam wielkiego doświadczenia w technologiach SMD ani w poruszaniu się po elektroda.pl, jak widać to mój 3 post proszę o wyrozumiałość i cenie sobie uwagi
P.S. nie mam wielkiego doświadczenia w technologiach SMD ani w poruszaniu się po elektroda.pl, jak widać to mój 3 post proszę o wyrozumiałość i cenie sobie uwagi