logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy interfejs KNX-USB z k-bus.pl nadaje się do przenoszenia z laptopem?

iron45 12 Lut 2017 10:19 2547 2
REKLAMA
  • REKLAMA
  • #2 17043344
    maco101001
    Poziom 9  
    Posty: 31
    Ocena: 4
    A może posiada ktoś schemat interfejsu do magistrali KNX/LPB ?
    W moim przypadku chodzi konkretnie o diagnostykę regulatora Siemens RMU710B-4 przez program ACS790

    Fabryczny Interfejs występuję pod nazwą OCI700.1
  • #3 17113121
    TTipTTop
    Poziom 11  
    Posty: 21
    Ocena: 3
    Witam ,

    można programować przez rs232 przez moduł ozw771.64


    Pozdrawiam
REKLAMA