logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Radio Vordon HT-869V2 resetuje się po włączeniu AutoMapy - jak to naprawić?

endriu123456 13 Lut 2017 20:46 2403 0
REKLAMA
  • #1 16276666
    endriu123456
    Poziom 8  
    Posty: 8
    Ocena: 12
    Witam. Posiadam radio multimedialne Vordon HT-869V2. Problem polega na tym, że po włożeniu karty pamięci z automapą i włączeniu GPS, resetuje radio. Jak wgram np. nawigację IGO Alpine lub Larkmap, działa bez zarzutu. Po wgraniu automapy i mobilenavigator do chińskich stacji, problem znikł. Niestety na drugi dzień po zainicjowaniu GPS, znów resetuje radio. Co muszę wgrać, aby automapa działała bez usterek? Pozdrawiam.
  • REKLAMA
REKLAMA