Witam.
Kolega kupił pralke Ardo A400 do prania odzieży roboczej, ale pralka nie ma siły obrócić bębnem. Pojechałem do niego z nowym kondensatorem rozruchowym i myślałem, że jego wymiana rozwiąże problem, ale niestety wymiana kondensatora nie pomogła.
Kolejnym podejrzanym wydał mi programator, ale rewersy są prawidłowe i tu moje pomysły się skończyły. Nie miałem już czasu by wyjąć silnik i go sprawdzić poza pralką i dopiero w sobotę pralka wyląduje u mnie w domu i pomyślałem, że może w międzyczasie któryś z kolegów z forum coś doradzi i podpowie za co z góry dziękuję.
Kolega kupił pralke Ardo A400 do prania odzieży roboczej, ale pralka nie ma siły obrócić bębnem. Pojechałem do niego z nowym kondensatorem rozruchowym i myślałem, że jego wymiana rozwiąże problem, ale niestety wymiana kondensatora nie pomogła.
Kolejnym podejrzanym wydał mi programator, ale rewersy są prawidłowe i tu moje pomysły się skończyły. Nie miałem już czasu by wyjąć silnik i go sprawdzić poza pralką i dopiero w sobotę pralka wyląduje u mnie w domu i pomyślałem, że może w międzyczasie któryś z kolegów z forum coś doradzi i podpowie za co z góry dziękuję.