Wczoraj szukałem na forum 3 godziny jak pozbyć się tej irytującej litery i żaden sposób nie pomagał..
Jak można to wyłączyć?
Próbowałem -vol -p, -vol i input itd..
Jak można to wyłączyć?
Próbowałem -vol -p, -vol i input itd..
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamLajkx napisał:Wczoraj szukałem na forum 3 godziny jak pozbyć się tej irytującej litery i żaden sposób nie pomagał..