WITAM I PROSZE O PORADE!
Problem polega w odchylaniu pionowym lub w jego braku:). Przy próbach wyrególowania ( moja niezdarna ręka-zwarlem R608 z masa a dokładnie z radiatorem tyrystora F0822DH) Po wymianie tyrystora na X0405 nic nie pomoglo nadal pozostaje pasek tylko ze jego jasnosc jest duzo wieksz niz przed zwarciem. Powymienialem juz prawie wszystkie kondensatory i nic. Napiecie U1 w standby 141V a po załączeniu 121V jak w schemacie sie zgadza.
Czy przez to zwarcie moglem spalic trafopowielacz lub TEA 2029?
dołączam schemat
Problem polega w odchylaniu pionowym lub w jego braku:). Przy próbach wyrególowania ( moja niezdarna ręka-zwarlem R608 z masa a dokładnie z radiatorem tyrystora F0822DH) Po wymianie tyrystora na X0405 nic nie pomoglo nadal pozostaje pasek tylko ze jego jasnosc jest duzo wieksz niz przed zwarciem. Powymienialem juz prawie wszystkie kondensatory i nic. Napiecie U1 w standby 141V a po załączeniu 121V jak w schemacie sie zgadza.
Czy przez to zwarcie moglem spalic trafopowielacz lub TEA 2029?
dołączam schemat