Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki TV od LG - czy lepiej wybrać WebOS 3.0 czy WebOS 2.0

19 Feb 2017 19:15 2829 2
  • Level 17  
    Witam
    Zastanawiam się nad zakupem TV od LG (obecnie mam Samsunga 7000 40" i już więcej nie chcę sztucznego obrazu od Samsunga)
    w EURO RTV są wyprzedaże starych model LG które posiadają na pokładzie WebOS 2.0 (aktualizacji do 3.0 raczej nie będzie) - pytanie czy warto dopłacić by mieć WebOS 3.0.

Stare modele z 2015 posiadają WebOS 2.0 i pilot magic remote - LG 49UF7787 w cenie 2700 zł albo model bez pilota magic remot LG 50LF652V w cenie 2200 zł

Nowy model w dobrej cenie z WebOS 3.0 ale zwykły pilot - LG 49LH630V za cenę 2150,00 zł lub LG 49UH603V za cenę 2400 zł choć osobiście nie wiedzę sensu dopłacać za 4k.

To na czym mi zależy to:
    DLNA - będę miał NAS-a synology i chciał bym z niego oglądać filmy ewentualnie dedykowana aplikacaja DS Video (na samsung dostępna)
    Nagrywanie na USB będzie dodatkowym atutem ale nie warunek konieczny (mam to w Samsungu)
    Obsługa Youtuba - mój syn by bez tego nie przeżył
    Przeglądarka WWW która będzie sobie radziła z CDA
    Rozdzielczośc FullHD - wystarczająca
    Funkcje SmartTV - obsługa stacji radiowych/muzyki itp typu OpenFM, obsługa VOD.pl, VOD.TVP.PL Player.pl oraz IPLA TV
    Wyświetlanie obrazu z komputera oraz telefonu z systemem Windows Phone będzie dodatkowym atutem. W samsungu działa jako klon obrazu.
  • Moderator of RTV - what to buy
    Czy dana funkcja działa czy nie musisz sprawdzac sam w sklepie - inaczej sie nie da, bo malo kto uzywa w identyczny sposob tv.

Z wymienionych najlepszy to LG 50LF652V. Matryca 120Hz na IPS, nie jest najgorsza, jak na IPS wrecz dobra.
  • Level 1