Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki TV od LG - czy lepiej wybrać WebOS 3.0 czy WebOS 2.0

gkmaster 19 Lut 2017 19:15 882 2
  • #1 19 Lut 2017 19:15
    gkmaster
    Poziom 17  

Witam
    Zastanawiam się nad zakupem TV od LG (obecnie mam Samsunga 7000 40" i już więcej nie chcę sztucznego obrazu od Samsunga)
    w EURO RTV są wyprzedaże starych model LG które posiadają na pokładzie WebOS 2.0 (aktualizacji do 3.0 raczej nie będzie) - pytanie czy warto dopłacić by mieć WebOS 3.0.

Stare modele z 2015 posiadają WebOS 2.0 i pilot magic remote - LG 49UF7787 w cenie 2700 zł albo model bez pilota magic remot LG 50LF652V w cenie 2200 zł

Nowy model w dobrej cenie z WebOS 3.0 ale zwykły pilot - LG 49LH630V za cenę 2150,00 zł lub LG 49UH603V za cenę 2400 zł choć osobiście nie wiedzę sensu dopłacać za 4k.

To na czym mi zależy to:
    DLNA - będę miał NAS-a synology i chciał bym z niego oglądać filmy ewentualnie dedykowana aplikacaja DS Video (na samsung dostępna)
    Nagrywanie na USB będzie dodatkowym atutem ale nie warunek konieczny (mam to w Samsungu)
    Obsługa Youtuba - mój syn by bez tego nie przeżył
    Przeglądarka WWW która będzie sobie radziła z CDA
    Rozdzielczośc FullHD - wystarczająca
    Funkcje SmartTV - obsługa stacji radiowych/muzyki itp typu OpenFM, obsługa VOD.pl, VOD.TVP.PL Player.pl oraz IPLA TV
    Wyświetlanie obrazu z komputera oraz telefonu z systemem Windows Phone będzie dodatkowym atutem. W samsungu działa jako klon obrazu.

• #2 19 Lut 2017 20:09
    Ludwik XVI
    Poziom 32  

Czy dana funkcja działa czy nie musisz sprawdzac sam w sklepie - inaczej sie nie da, bo malo kto uzywa w identyczny sposob tv.

Z wymienionych najlepszy to LG 50LF652V. Matryca 120Hz na IPS, nie jest najgorsza, jak na IPS wrecz dobra.

• #3 19 Lut 2017 23:01
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME