Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Partycja Samsung Recovery

07 Mar 2017 20:15 603 6
 • Poziom 10  
  Witam.
  Mam problem z laptopem Samsung NP355V5C-S03PL najpierw padła płyta główna, kupiłem cały laptop bez dysku włożyłem dysk uruchomiłem przez F4 Samsung Recovery. Zaczęło instalować system, po zakończeniu wystąpił jeden błąd Rundll i system się nie uruchomił, obraz cały czas migał i po czasie się wyłączał, teraz gdy uruchomię recovery to po zakończeniu, gdy zaczyna włączać się laptop, wyskakuje czarny ekran, tylko nie pamiętam dokładnie coś tam na końcu key, jak by było to bardzo potrzebne, to jeszcze spiszę.
  Kiedyś zgrałem z laptopa żony Samsung R580 dysk samsung recowery na płyty DVD i uruchomiłem system po padnięciu dysku z tych płyt, tylko że partycja była dosyć duża zajęło mi 5 płyt DVD dodam screen z dysków ten, który mam do odzysku to dysk 1 proszę powiedzieć która partycja jest ta recovery albo co zrobić może jeszcze, żeby uruchomić mój dysk na tym nowym laptopie. Partycja Samsung Recovery
 • Poziom 43  
  Kolego, dysk z systemem (partycja recovery) jest też na tym dysku, włożony do innej jednostki wcale nie musi zadziałać, jest to mało prawdopodobne że zadziała. Trzeba na nowo postawić system.
 • Poziom 10  
  Jak to zrobić?
 • Poziom 43  
  kemor 77 napisał:
  Jak to zrobić ?

  Trzeba zakupić nowy system i go zainstalować.
 • Poziom 10  
  Nie ma innej możliwości ?
  Czy na tym dysku jest gdzieś zapisany klucz z systemu bo czytałem że można np. pożyczyć płytę z systemem i tylko wpisać swój klucz na starym laptopie klucz jest przyklejony z dołu laptopa w tym teraz nie ma go przyklejonego.
 • Poziom 43  
  kemor 77 napisał:
  pożyczyć płytę z systemem i tylko wpisać swój klucz na starym laptopie klucz jest przyklejony z dołu laptopa w tym teraz nie ma go przyklejonego.

  Zgadza się, ale pod warunkiem że masz ten klucz (nalepka na sprzęcie), a jak sam piszesz jej nie ma.
 • Poziom 10  
  Z tego co czytam to właśnie od pewnego czasu klucz wpisywany jest w bios i dlatego z tyłu jest tylko naklejka ze windows 8 tylko czy jak teraz mam włożony ten dysk do stacjonarnego komputera jest możliwość odczytania tego klucza.