Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy Gio nie chce się włączyć.

zielonekrzeselko 07 Mar 2017 20:17 657 4
    zielonekrzeselko
    Level 2  
    Witam. Posiadam telefon Samsung Galaxy Gio. Raz zaciął się i musiałem go zresetować. Niestety od tej pory nie chce się włączyć, tzn. pokazuje się logo samsunga i dalej się nie włącza. Czy jest coś, co mógłbym samemu zrobić? Dodam jedynie, że niezbyt orientuję się w tych sprawach i prosiłbym o jak najprostsze instrukcje.
    Kraku25
    Level 11  
    Sprawdź:
    1. Wyłącz telefon. wyciągnij baterię na kilkanaście minut i zobacz czy działa. jeśli nie to znowu wyłącz

2. Wciśnij i trzymaj klawisz głośności (jeden lub drugi, lub menu) i jednocześnie wciśnij power.

3. Puść power.

4. Pojawi się menu z opcjami Fastboot, Recovery, Clear Storage i Simlock. Wybierz Clear Storage. Użyj klawiszy głośności do nawigowania po menu.

5. Naciśnij i puść klawisz Power.

6. Zobacz czy się restartuje.

Jeśli to nie pomoże to prawdopodobnie potrzebujesz zrobić reflash.
    zielonekrzeselko
    Level 2  
    Kraku25 wrote:
    Sprawdź:
    1. Wyłącz telefon. wyciągnij baterię na kilkanaście minut i zobacz czy działa. jeśli nie to znowu wyłącz

2. Wciśnij i trzymaj klawisz głośności (jeden lub drugi, lub menu) i jednocześnie wciśnij power.

3. Puść power.

4. Pojawi się menu z opcjami Fastboot, Recovery, Clear Storage i Simlock. Wybierz Clear Storage. Użyj klawiszy głośności do nawigowania po menu.

5. Naciśnij i puść klawisz Power.

6. Zobacz czy się restartuje.

Jeśli to nie pomoże to prawdopodobnie potrzebujesz zrobić reflash.

nie pojawiło mi się takie menu z tymi opcjami. Mam: reboot system now, apply update from sdcard, wipe data/factory reset, wipe cache partition, test redbend fota[FS]
    venummasa
    Level 19  
    wipe data kliknij ale pewnie nic nie pomoże
    Trzeba spróbować wgrać softa Odinem opis znajdziesz w necie
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Na sam początek zmierz napięcie baterii które powinno być ok 4V jeżeli chcesz cokolwiek z telefonem robić.