Witam.
Kamera upadla z wys. okolo 1m, pracowala kilka minut i po probie wylaczenia nie zadzialal eject. Teraz wyswietla kod 32 11. Wewnatrz kamery zadnych uszkodzen mechanicznych. Kasete wyjalem po podaniu zasilania na silnik.
Kamera upadla z wys. okolo 1m, pracowala kilka minut i po probie wylaczenia nie zadzialal eject. Teraz wyswietla kod 32 11. Wewnatrz kamery zadnych uszkodzen mechanicznych. Kasete wyjalem po podaniu zasilania na silnik.