Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana ogniw baterii w notebooku Medion MAM 2010

Andi121 23 Lip 2005 20:26 854 2
  • #1 23 Lip 2005 20:26
    Andi121
    Poziom 9  

Witam

Posiadam notebooka MEDION MAM 2010 mam w nim padnięta baterię chciałem w niej wymienić ogniwa ( li-ion 11,1V 4000 pojemnosc) z tego co mi się wydaje ogniw bedzie albo 2 lub max 4 wymiary bat. (okolo 21cm dlugości, 5 cm szerokości i wysokość ze 2,5 cm ) koszt regeneracji w zakladzie to prawie 250zl a kupując nowe ogniwa na allegro wydam dużo mniej $. Lutownicą umiem się posługiwać mam więć pytanie czy zabieg regeneracji polega tylko na wymienie rozladowanych ogniw czy lepiej oddać ja do zakładu? mam też pytanie ile może w tej baterii być ogniw ? i czy ewentualnie moge liczyc na waszą pomoc (forum) .

http://www.notebook-laden.de/indexa/p411069740.htm

Pozdrawiam

Andrzej

• #2 23 Lip 2005 20:41
    krzysio007
    Poziom 15  

w niektorych akumulatorach jest licznik ładowa (np panasonic) jesli takiego badziewia nie ma problemu byc nie powinno

• #3 24 Lip 2005 04:33
    Andi121
    Poziom 9  

a ile moze być ogniw ? biorąc pod uwage wymiary baterii ?

hmm ale więcej niż 4 ale w tak malutkim pudełeczku by sie zmieściło więcej niż 4 ? i elektronika ? mi sie wydaje ze max to 4 .I czy tą elektronike trzeba bedzie zresetowac jakos bo w tym momencie ładuje sie bateria non stop ale procenty naładowania sie nie podnosza jest ciągle 0% :( czy to wina poprostu tego ze już są na wykonczeniu ogniwa i dlatego sie tak dzieje ? bo ładuje sie non stop trzyma dwie minuty ale ciągle 0%

Pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME