Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai i30 GD - Nie działa połowa oświetlenia tablicy rejestracyjnej

28 Mar 2017 21:09 777 2
  • Poziom 6  
    Witam serdecznie,

Mam następujący problem : zauważyłem dziś, że nie świeci się lewa lampka podświetlenia tablicy rejestracyjnej. Wymieniłem żarówkę oczywiście, ale to nie pomogło. Nie wydaje mi się aby był to bezpiecznik, bo droga połowa oświetlenia działa, podobnie światła pozycyjne.
    Co ciekawe, odpiąłem na chwilę prawą lampkę (działającą) i podpiąłem ją w miejsce niedziałającej (lewej). Zaświeciła. Odpiąłem obie lampki i wróciłem do ustawienia początkowego (gdzie nie działała lampka lewa). Teraz jednak lewa działa, a prawa nie..... O co może chodzić ?
  • Spec od samochodów
    themadablues napisał:
    Witam serdecznie,

Co ciekawe, odpiąłem na chwilę prawą lampkę (działającą) i podpiąłem ją w miejsce niedziałającej (lewej). Zaświeciła. Odpiąłem obie lampki i wróciłem do ustawienia początkowego (gdzie nie działała lampka lewa). Teraz jednak lewa działa, a prawa nie..... O co może chodzić ?

sam sobie odpowiedziałeś - lampki , nie ma czasem tam zieleniny lub śniedzi ??? .
  • Poziom 6  
    Właśnie lampki wyglądają dobrze. Lampka "A" działała z prawej strony. Później działała z lewej. Po kolejnym podpięciu na prawo działać przestała.
    Lampka "B" nie działała z lewej strony. Obecnie z lewej działa.....