Witam serdecznie, posiadam bezprzewodową kartę USB TL-WN722N, chcę udostępnić z niej internet z komputera do telefonu poprzez WiFI. Po utworzeniu sieci i połączeniu się z nią w telefonie internet raz działa przez minute a czasami nawet do 10. Zwykle po takim czasie połączenie samo się zrywa, telefon widzi nadal sieć WiFi ale nie może się do niej połączyć, zwykle pomaga wyłączenie i włączenie WiFi na telefonie, ale nie zawsze. Czasami muszę pokombinować przy komputerze czy to odłączeniem modemu USB i ponownym podłączeniem lub wyłączeniem udostępniania internetu w programie. Jest to bardzo uciążliwe, zwykle nie można korzystać normalnie z internetu w telefonie. Dodam, że posiadam telefon HTC One M8. Przy innych sieciach WiFi wszystko działa bez problemu.