Cześć
Problem wygląda tak:
Baza działa normalnie,jednak słuchawka czasami(średnio co 2 raz) nie widzi bazy. Tak samo próba połączenia się przez interkom też nie przynosi efektów. Kiedy dzwoni telefon,a chce porozmawiać przez słuchawkę,jedyne co pomaga to odłożenie na chwile słuchawki na baze(przy dzwoniącym telefonie) dopiero za 2-3 podniesieniem słuchawka "zaskakuje". Sprawdziłem styki ogolnie obejrzałem słuchawkę,ale nic nie zauważyłem. Jaki powód?
Problem wygląda tak:
Baza działa normalnie,jednak słuchawka czasami(średnio co 2 raz) nie widzi bazy. Tak samo próba połączenia się przez interkom też nie przynosi efektów. Kiedy dzwoni telefon,a chce porozmawiać przez słuchawkę,jedyne co pomaga to odłożenie na chwile słuchawki na baze(przy dzwoniącym telefonie) dopiero za 2-3 podniesieniem słuchawka "zaskakuje". Sprawdziłem styki ogolnie obejrzałem słuchawkę,ale nic nie zauważyłem. Jaki powód?