Witam
Dostałem Kazama 438 strasznie cicho działa w nim głośnik od rozmów
Czy to oznaka że czas go wymienić, czy może wystarczy go wyjąć z telefonu i przeczyścić??
Dziękuję z góry i pozdrawiam
Dostałem Kazama 438 strasznie cicho działa w nim głośnik od rozmów
Czy to oznaka że czas go wymienić, czy może wystarczy go wyjąć z telefonu i przeczyścić??
Dziękuję z góry i pozdrawiam