Witam serdecznie
Dostałem niedawno telefon Panasonic KX-TCM 420B(bez jakiej kol wiek dokumentacji) . Telefon działa bez zarzutu, jedynym jego mankamentem jest to, że po odłożeniu słuchawki na bazę bardzo cicho dzwoni!
Co może być tego przyczyną?
Druga sprawa to instrukcja obsługi, Nigdzie nie mogę znaleźć tej instrukcji (przeszukałem cały internet) jeżeli ktoś jest w posiadaniu tej instrukcji to prosił bym o udostępnienie!
pozdrawiam serdecznie
Dostałem niedawno telefon Panasonic KX-TCM 420B(bez jakiej kol wiek dokumentacji) . Telefon działa bez zarzutu, jedynym jego mankamentem jest to, że po odłożeniu słuchawki na bazę bardzo cicho dzwoni!
Co może być tego przyczyną?
Druga sprawa to instrukcja obsługi, Nigdzie nie mogę znaleźć tej instrukcji (przeszukałem cały internet) jeżeli ktoś jest w posiadaniu tej instrukcji to prosił bym o udostępnienie!
pozdrawiam serdecznie