Potrzebuję pomocy z LJ 3600 nie mogę się dokopać do ustawień odpowiedzialnych z resetowanie licznika grzałki. Nie ma tego ani w menu standardowym, ani w serwisowym. Według serwisówki w serwisowym powinny być opcje zerowania pasa i grzałki - w menu tego brakuje, albo już mam pomroczność jasną.