Posiadam ekspres do kawy Siemens EQ.7 Plus L-Series, E-Nr. TE713201RW/1.
W module zasilania wystrzelił triak: TY6 ale nie znam jaki to symbol.
Czy mogę Was prosić o pomoc w identyfikacji owego elementu?
Zamieszczam zdjęcia, który to element.
Zanim wystrzelił, ekspres odmówił wykonania kawy, niby mielił ale jak zauważyłem tylko mielił młynek ale nie mielił ziarna i nie "lał" wody.
Po kilku próbach włącz/wyłącz wystrzelił. Teraz po włączeniu podświetlany jest wyświetlacz i od razu młynek mieli kawę.