Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei P9 - Your device has failed verification and may not work properly Error

01 Maj 2017 17:49 7224 2
  • Poziom 4  
    Od wczoraj na mamy telefonie po przywróceniu ustawień fabrycznych przy włączeniu telefonu pojawia się taki error.

Your defice has failed veryfication and may not work poperly.

To lern more, visit:
    http://zh.ui.vmall.com/emotiondownload.php?mod=restore

----------------------------------------------------------------------------
    (1) Press Power key to continue.
    (2) Press Volume Up key up to 3 seconds
    to enter ercovery to restore your device.
    (3) Your device will stop start.
    if there is no operation.
    ---------------------------------------------------------------------------

Po wciśnięciu przycisku Power system się uruchamia, lecz brakuję kilku opcji. Nie ma klawiatury systemowej (żeby coś wpisać trzeba powiedzieć) To też nie działa, ponieważ polskie słowa źle wykrywa i wpisuję w pole.

W opcjach programistycznych bootloader jest odblokowany debugowanie usb włączone, a komputer nie wykrywa telefonu. Tryb ustawionu.

Szukałem najpierw rozwiązania w google, lecz nie znalazłem nic ciekawego na ten temat.
    Próbowałem wgrać przez ADB, lecz coś nie idzię w systemie nie chce się zainstalować. W opcjach programistycznych przełączyłem tryb USB na MIDI i w systemie pojawiło się ADB Interface, lecz z zóltym trójkątem.
    Przestawiłem tryb na Ethernet USB i HiSuite wykrył telefon.
  • Poziom 22  
    Pobierz restore z linka
  • Poziom 1  
    Musisz jeszcze raz zresetowac tez tak mialem przy odblokowaniu bootloadera bylem zalamany robilem az twardy reset bo nic nie moglem zresetowac bo mialem na haslo a nie mialem klawiatury