Przerazające jest to, że nie pamiętam ale... no nie pamietam
pytanie - jak jest zasilany telefon... no bartek na przykład.
Jakie napiecie, moc i czy prad stały...
Pamiętam tylko, że jak dzwoni to 60V jest... Ale to za mało
A skąd pytanie? A no, radośnie rezygnuję z usług skrętkowych, dając szansę światłowodom.
Aparat jednak mam zasilany z akumuatorów byłej tepsy. Nie mam w nim wejścia na zasilacz.
Ustrojstwo jednak jest całkiem wygodne a ogladając przeróżne oferty nawych urządzeń, zmienił bym raczej na gorsze...
Najprostrze rozwiązanie to podać mu zasilanie z boku, ale jakie?
No i czy da się to zrobić na kablu, bez ingerencji w samo ustrojstwo?
A drugie pytanie.
jaka jest moc w gniazdku telefonicznym? Czy dało by się z niego zasilić modem i telefon?
Zakładam, że nikt mi kabli nie odetnie
pytanie - jak jest zasilany telefon... no bartek na przykład.
Jakie napiecie, moc i czy prad stały...
Pamiętam tylko, że jak dzwoni to 60V jest... Ale to za mało
A skąd pytanie? A no, radośnie rezygnuję z usług skrętkowych, dając szansę światłowodom.
Aparat jednak mam zasilany z akumuatorów byłej tepsy. Nie mam w nim wejścia na zasilacz.
Ustrojstwo jednak jest całkiem wygodne a ogladając przeróżne oferty nawych urządzeń, zmienił bym raczej na gorsze...
Najprostrze rozwiązanie to podać mu zasilanie z boku, ale jakie?
No i czy da się to zrobić na kablu, bez ingerencji w samo ustrojstwo?
A drugie pytanie.
jaka jest moc w gniazdku telefonicznym? Czy dało by się z niego zasilić modem i telefon?