Witam,
mam problem który właściwie stworzyłem sobie sam. Podpisywałęm niecertyfikowane drivery, więc uruchomiłem tryb testowy Windows. Wszystko było super, po instalacji jednak wciąż zostawał mi znak wodny Windows test, więc wygooglowałęm i wpisałem komendę bcdedit -set testsigning off, po restarcie Windows nie startuje w ogóle, wchodzi w tryb naprawczy ale to nic nie daje. Po odpaleniu wiersza poleceń spróbowałem tej samej komendy ale z końcówką ON, ale to nie pomogło. Będę wdzięczny za pomoc jak to naprawić, nie uśmiecha mi się instalować od nowa wszystkich programów, które tam miałem.
Dodano po 8 [minuty]:
Ok, właśnie rozwiązałem problem, uruchomiłem go w trybie z wymuszeniem wyłączenia podpisywania sterowników i cudem się odpalił, po ponownym uruchomieniu już wszystko działa, o dziwo nie ma też znaku wodnego. Przepraszam za zaśmiecanie forum.
mam problem który właściwie stworzyłem sobie sam. Podpisywałęm niecertyfikowane drivery, więc uruchomiłem tryb testowy Windows. Wszystko było super, po instalacji jednak wciąż zostawał mi znak wodny Windows test, więc wygooglowałęm i wpisałem komendę bcdedit -set testsigning off, po restarcie Windows nie startuje w ogóle, wchodzi w tryb naprawczy ale to nic nie daje. Po odpaleniu wiersza poleceń spróbowałem tej samej komendy ale z końcówką ON, ale to nie pomogło. Będę wdzięczny za pomoc jak to naprawić, nie uśmiecha mi się instalować od nowa wszystkich programów, które tam miałem.
Dodano po 8 [minuty]:
Ok, właśnie rozwiązałem problem, uruchomiłem go w trybie z wymuszeniem wyłączenia podpisywania sterowników i cudem się odpalił, po ponownym uruchomieniu już wszystko działa, o dziwo nie ma też znaku wodnego. Przepraszam za zaśmiecanie forum.