Witam . Dotychczas nie przejmowałem się wyglądem moich płytek , jednak teraz trafiła się praca którą trzeba zrobić solidnie. Stąd pytanie , mam płytke zmontowaną , na której jest pełno kalafonii. Co zastosować aby nie odbarwić podzespołów. Zastanawiam się nad nitro , denaturatem i spirytem , CO będzie lepsze i na ile mnie więcej utopić w tym PCB. Dziękuje za pomoc z góry
PS.DOdam tylko że próbowałem denaturat i pędzelek ale się strasznie maże po płytce , chyb lepiej byłoby zanurzyć na kilka minut ?? CO myślicie
PS.DOdam tylko że próbowałem denaturat i pędzelek ale się strasznie maże po płytce , chyb lepiej byłoby zanurzyć na kilka minut ?? CO myślicie