Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Antena Samochodowa w błotniku

31 Maj 2017 12:06 957 1
  • Poziom 3  
    Witam serdecznie - w samochodzie Nissan Terrano z 95r w błotniku mam antenę a w zasadzie tylko jej część (widoczną na zdjęciu). Bat został kiedyś tam dawno wyłamany przez któregoś poprzedniego właściciela. Radio odbiera tylko lokalne stacje jak jestem w mieście, poza miastem już gorzej a najczęściej wcale nie odbiera. Na znanym serwisie aukcyjnym są używki, wszystkie z wysuwanym i chowanym automatycznie batem ale wolałbym jakiś zamiennik nie wysuwany tylko z cienkim elastycznym batem lekko ukośnym by ładnie zgrywał się ze słupkiem od szyby przedniej. Byłem w dwóch sklepach stacjonarnych ale mają same pionowe baty i każą mi je wyginać plus nie jestem przekonany czy będzie ta końcówka pasowała do błotnika (a raczej wyglądało mi, że nie będzie np. widziałem w uniwersalnych automatycznych zestaw końcówek do różnych błotników ale w tych elastycznych antenach już mają tylko po 1 końcówce najczęściej poziomej - pewnie na dach nie na błotnik).
    Wiecie może gdzie takie anteny uniwersalne pasujące lub z kilkoma różnymi końcówkami do błotnika można dostać
    Pozdrawiam
    Antena Samochodowa w błotniku
  • Poziom 31  
    Zobacz od AUDI 80 B4 lub
    IVECO DAILY