Dzień dobry,
Nie mogę dojść dlaczego emulator DS2050 działa na wewnętrznym oscylatorze 8Mhz a na kwarcu 8MHz zawiesza się i resetuje gdy tylko chcę odczytać z niego wartości. Kondensatory przy kwarcu 22pF. Fusebity: gdy clock 111101:Ext (czyli kwarc) to nie działa poprawnie. Próbowałem wszystkich ustawień kwarcu. Dlaczego tak się dzieje ?
Nie mogę dojść dlaczego emulator DS2050 działa na wewnętrznym oscylatorze 8Mhz a na kwarcu 8MHz zawiesza się i resetuje gdy tylko chcę odczytać z niego wartości. Kondensatory przy kwarcu 22pF. Fusebity: gdy clock 111101:Ext (czyli kwarc) to nie działa poprawnie. Próbowałem wszystkich ustawień kwarcu. Dlaczego tak się dzieje ?
Kod: text