Witam. Mam problem, ponieważ mój dysk jest już dość brudny od różnego rodzaju programów dlatego chciałem go sformatować. Wchodziłem w opcje "Resetowanie ustawień do stanu początkowego" , po czym wybierałem "Usuń wszystko". Początkowo wszystko było dobrze dopóki nie wyświetlało się "Resetowanie ustawień do stanu początkowego" , przy około 50% pojawił się napis "Cofanie zmian" po czym proces się wyłącza, a na ekranie pojawia się napis, że cofanie do ustawień początkowych nie powiodło się.
Moderowany przez ANUBIS:
UWAGA! - Zasady globalne obowiązujące w działach komputerowych
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.