Witam. Mój komputer od dawna przestaje ze mną współpracować, gdy próbuję zresetować komputer do ustawień fabrycznych, to wyskakuje mi jakiś błąd, czyli "Wystąpił problem podczas resetowania komputera. Nie wprowadzono żadnych zmian." Próbowałem jakieś poradniki, coś działałem w CMD, dalej nic. Jakby ktoś mógł mi pomóc, to byłoby super.