logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wybór telefonu w Erze: LG B2050, Sony Ericsson T290i, Motorola C650, Nokia 3510i

Cahir 31 Lip 2005 14:51 831 5
REKLAMA
  • #1 1695267
    Cahir
    Poziom 11  
    Posty: 18
    Ocena: 1
    Witam mam sobie kupić telefon w erze i mam kilka do wyboru:
    LG B2050
    Sony Ericsson T290i
    oraz ewentualnie Motorola C650 i Noki 3510i

    Który z tych 4 telefonów jest najlepszy, na co zwracać uwage przy wyborz telefonu??

    Pomocy!!!!!!!

    Z góry dzieki
  • REKLAMA
  • #2 1695276
    ShadowOfMaster
    Poziom 11  
    Posty: 39
    Ocena: 1
    niechce ci sie poszukac ty laiku.... wystarczy wpisac www.allegro.pl i wszytko...albo osbie sam poszukaj na elektrodzie a niezakładaj tu nowych postów...
  • REKLAMA
  • #3 1695293
    bbxb
    Poziom 31  
    Posty: 2271
    Pomógł: 147
    Ocena: 94
    Witam!
    Jak to na co? Każdy bedzie patrzył na co innego. Dla mnie wazna jest bateria a nie jakies bzdury a dla kogoś polifonia jest priorytetem. To zalezy tylko od Ciebie.

    Gdybym był na Twoim miejscu brał bym sonyericsson t290i.


    pozdrawiam i zycze udanego wyboru :-)
  • REKLAMA
  • #4 1695305
    Eustachy_18
    Poziom 14  
    Posty: 119
    Pomógł: 8
    Ja polecam z tych telefonów LG B2050.Moim zdaniem jest on najlepszy.Ewentualnie możesz wziaść Motke C650.SE T290i nie polecam bo to bardzo wolny telefon i często sie lubi zawiesić.CO do Nokii 3510i to szczerze jej nie polecam bo to juz telefon z innej epoki.A szkoda zebyś teraz kupił taką nokie 3510i która nie jest juz zadną nowościa a nie wziął np.Tego LG który jest dość nowym telefonem o bardziej rozbudowanych funkcjach.lepszym wyświetlaczy i polifonii.Udanego zakupu.

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #5 1695362
    Cahir
    Poziom 11  
    Posty: 18
    Ocena: 1
    jestem laikem dlatego założyłem tego posta, jak bym sie na tym znał to bym nie prosił o pomoc.

    A co do LG to własnie sie tez zatanawiam nad kupnem tego modelu. Tylko zdziwiło mnie jedno dlaczego nie moge do tego telefonu znaleźć żadnych akcesoriów. A tak po za tym to mi sie bardzo podoba :-)))
  • #6 1701309
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23692
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Z tych fonków które napisałeś polecam LG dlaczego? bo on jest najbardziej cool jak to mówi młodzież.
    pozdr
REKLAMA