Witam mam sobie kupić telefon w erze i mam kilka do wyboru:
LG B2050
Sony Ericsson T290i
oraz ewentualnie Motorola C650 i Noki 3510i
Który z tych 4 telefonów jest najlepszy, na co zwracać uwage przy wyborz telefonu??
Pomocy!!!!!!!
Z góry dzieki
LG B2050
Sony Ericsson T290i
oraz ewentualnie Motorola C650 i Noki 3510i
Który z tych 4 telefonów jest najlepszy, na co zwracać uwage przy wyborz telefonu??
Pomocy!!!!!!!
Z góry dzieki