Witam szanowne grono fachowców. Jakiś czas temu zacząłem się bawic w gitary itd. Ostatnio kupiłem fajny wzmacniacz VOX VT20X , który nie posiada wyjścia line out jedynym wyjsciem jest gniazdo słuchawkowe, pomyślałem o dorobieniu takowego.
Pytanie czy można podłaczyć gniazdo Line in pod wyjście z płyty na głośnik czy trzeba się wlutować gdzie indziej?
Niestety nie posiadam schematu w/w wzmacniacza. Jak zwykle z góry dziękuję za podpowiedzi.
Pytanie czy można podłaczyć gniazdo Line in pod wyjście z płyty na głośnik czy trzeba się wlutować gdzie indziej?
Niestety nie posiadam schematu w/w wzmacniacza. Jak zwykle z góry dziękuję za podpowiedzi.