Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy J5/J500 - Powolne ładowanie (40% w 3h)

jojoan 06 Jul 2017 10:18 2211 1
    jojoan
    Level 2  
    Zaczęło się to dopiero jakieś 3 dni temu. Strasznie wolne ładowanie, ale standardowy czas rozładowywania. Rozładowałam telefon i naładowałam go jeszcze raz. W 3h naładowało się 40%... Sprawdzałam na innych ładowarkach - problem ten sam.
    Przy jednej ładowarce oraz drugiej z wymiennym kablem prąd ładowania zmienia się od -3mA do 280mA, przy jednym z kabli jest to od 250mA do 550mA (przy nim pokazuje że do pełnego ładowania pozostaje 1.5h, a musi doładować około 40% jeszcze).
    Plus przy wyłączeniu telefonu (47%) i przetarciu tych złotych blaszek od baterii, po włączeniu było magicznie 56%.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    kamkamilo6
    Level 9  
    Witam

Bateria jest już zużyta. Nie będzie się ładowała tak szybko jak kiedyś bo skacze napięcie na ogniwach co jest mylące dla ładowarki która ładuje mniejszym prądem. Mam Samsunga Galaxy Tab 3 ok. 6 lat i nigdy nie wymieniłem baterii. tablet ładuje się jakieś 10h na baterii trzyma jakieś 2h (kiedyś 2/6). Kupiłem nowy kabel nie pomogło. Jednak jak użyłem kabla od ładowarki huawei to mocno zredukowałem ten czas o jakieś 4h.