Witam,
potrzebuję wymienić kondensatory w kamerce Viofo A119. Obecnie są tam założone Nanoforce DRL 2.7V 2.3F dwie sztuki, ale nie mogę nigdzie ich znaleźć w Polsce. Czy założenie większych o kilka faradów kondensatorów (o ile się zmieszczą) nie uszkodzi kamerki?
Kamerka wewnątrz wygląda tak:
źródło http://www.gibson99.com/reviews/dashcam/viofoa119b60dashcampre-productionbetaunitphotos
potrzebuję wymienić kondensatory w kamerce Viofo A119. Obecnie są tam założone Nanoforce DRL 2.7V 2.3F dwie sztuki, ale nie mogę nigdzie ich znaleźć w Polsce. Czy założenie większych o kilka faradów kondensatorów (o ile się zmieszczą) nie uszkodzi kamerki?
Kamerka wewnątrz wygląda tak:
źródło http://www.gibson99.com/reviews/dashcam/viofoa119b60dashcampre-productionbetaunitphotos