Kupiłem chiński patyk do selfie i chciałem nagrywać filmy, ale nie nagrywa się dźwięk. Stick łączy się z telefonem przez mini jacka, tak samo jak słuchawki. Kiedy nagrywam film mając podłączone słuchawki, to dźwięk jest. Próbowałem już wszystkiego: ustawienia telefonu, aplikacje do nagrywania i nic nie pomogło. Czytałem, że sporo osób miało podobne problemy, ale nigdzie nie znalazłem rozwiązania. Kij jest sprawny, bo na drugim telefonie z systemem OS działa, a na moim androidzie 6.0 nie. Pomożecie?