logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Sony Z3 Compact + selfie stick = brak dźwięku

pietrelcina 13 Lip 2017 21:36 9885 2
REKLAMA
  • #1 16586264
    pietrelcina
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 10
    Kupiłem chiński patyk do selfie i chciałem nagrywać filmy, ale nie nagrywa się dźwięk. Stick łączy się z telefonem przez mini jacka, tak samo jak słuchawki. Kiedy nagrywam film mając podłączone słuchawki, to dźwięk jest. Próbowałem już wszystkiego: ustawienia telefonu, aplikacje do nagrywania i nic nie pomogło. Czytałem, że sporo osób miało podobne problemy, ale nigdzie nie znalazłem rozwiązania. Kij jest sprawny, bo na drugim telefonie z systemem OS działa, a na moim androidzie 6.0 nie. Pomożecie?
  • REKLAMA
  • #2 16589697
    nemo333
    Poziom 30  
    Posty: 1374
    Pomógł: 135
    Ocena: 307
    Nic dziwnego że nie działa skoro podłączasz go pod gniazdo słuchawkowe i telefon traktuje to jako zwykły zestaw słuchawkowy. Korzysta wtedy z mikrofonu i słuchawek które ma wpięte. Kup sticka na bluetooth który loguje się jako klawiatura, nie będzie takiego problemu.
  • #3 16589700
    pietrelcina
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 10
    No i kolego nie masz racji, bo zainstalowałem apkę sound about i teraz działa
REKLAMA