Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fotopułapka HC-550M - nie wysyła mms

kejoss 19 Jul 2017 23:13 14205 9
    kejoss
    Level 2  
    Witam
    Mam problem z fotopulapka ktora nie wysyla mms. Skonfigurowalem zgodnie z instrukcja (tak przynajmniej mi sie wydaje) lecz nadal nie chce wysylac tych fotek na telefon tylko na karcie sd pojawia sie plik ERR_LOG dodam ze karty sim w kamerze uzywam Nju Mobile.
    Bede bardzo wdzieczny za porade. Dziekuje z gory Pozdrawiam Jarek
    Fotopułapka HC-550M - nie wysyła mms
    michualex

Level 24  
    APN w pułapce masz wpisany?
    TELE112
    Level 10  
    Czy rozwiązałeś problem z wysyłaniem mms z fotopułapki hc550m, u mnie raz wysyła a raz nie, nie mam pojęcia. SMSY Cchodza bez problemu.
    kejoss
    Level 2  
    Niestety nie. Mi nie wysyla sms ani mms. Mozesz napisac jak ja skonfigurowales ? i w jakiej sieci masz karte sim Dziekuje z gory za pomoc. Pozdraiwm
    TELE112
    Level 10  
    Posiadam ustawienia dla tmobile/heyah, plus, play, orange. Sam mam w play na kartę i mms raz przychodzą raz nie a smsy ok, do kamery mam podłączony akumulator 6v (baterie moment wypompowało), znajomy ma hc300m tmobile i śmiga jemu ładnie na bateriach. Muszę jeszcze spróbować na innej tmobail oraz na karcie abonament Play. Ustawienie czasu wykonywania zdjęcia w ogóle nie działa wykonuje zdjęcia jak chce i wysyła mms i na maila.
    TELE112
    Level 10  
    Czy ktoś wie gdzie można pobrać nowe oprogramowanie do kamery HC-550M,
    Pobrałem do HC-550G na pilota 15 przyciskowegoi zainstalowałem, niestety nie wysyła mms, zmiana kolorów na zdjęciach na bardziej różowy, brak możliwości obsługi pilotem 7 przyciskowy, nie odpowiada na komendy sms poza komenda *520*. Pisałem do producenta żeby podał gdzie można pobrać oprogramowanie, na ich tronie jest tylko poprawione do HC-300M.
    gradek83
    Level 41  
    TELE112 wrote:
    Czy ktoś wie gdzie można pobrać nowe oprogramowanie do kamery HC-550M

Źródło

Spoiler:
    HC-550M & HC-550G Old Version Firmware(SN number before 2017.5)

HC-550G & HC-550M Firmware Ver.20180403

There are 3 steps to proceed system upgrade:

Step 1: unzip and copy the FWR801.bin to a new TF card and insert this TF card into your camera.

Step 2: switch from OFF to TEST, there is red LED keep flashing about 15 seconds, then camera screen will light up.

Step 3: delete the FWR801.bin from TF card(format sd card or connect to PC via usb cable to delete), then switch TEST to OFF and restart camera.