mam problem z moim monitorkiem, przez wiele czasu dobrze pracowal a tu nagle trach zolty ekran sie zrobil i jak putnolem to sie naprawil ale na krotko. no i ten problem to moze czlowieka do nerwicy doprowadzic wiec prosze was o pomoc bo wieze ze w waszych szeregach(chodzi mi o elektronikow;) )znajdzie sie ktos kto mi powie co z tym zrobic. pokoleij co trzeba zrobic zeby to naprawic a nie mowic ze trzeba cos tam zrobic tym potem zmiezyc tym i wkoncu jak cos sie zjebie to do naprawy oddac. wiec prosilbym o konkretne porady krok po kroku jak dla "blondynki"