Monitor belinea zielony. Czy ktos spotkal sie z takim problemem ze przy zmianie ustawien OSD lub rozdielczosc w Win pojawia sie zwykly obraz(przez sekunde) pozniej zielony?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam