logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Lenovo - czy dobrze podłaczam zasilacz serwisowy? foto

esign 27 Lip 2017 16:14 1020 4
REKLAMA
  • #1 16611604
    esign
    Poziom 6  
    Posty: 27
    Lenovo G50-30, nie mam zasilacza od niego, a po podłaczeniu serwisowego laptop nie włacza sie, nawet diody nie świecą. Zasilacz ustawiony na 20V, ograniczenie pradowe 2.6A (na kadłubku pisze 2.25A wiec ok). Czy ja to dobrze podłaczam? Do dwoch czarnych "-", a do czerwonych "+". Za co odpowiada ten środkowy biały przewód w gnieździe?
    Lenovo - czy dobrze podłaczam zasilacz serwisowy? foto
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 16611710
    esign
    Poziom 6  
    Posty: 27
    To znaczy że do tego białego przewodu musze podpiąć "-" poprzez rezystor?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 16611711
    DiZMar
    Poziom 43  
    Posty: 32495
    Pomógł: 2884
    Ocena: 6600
    esign napisał:
    To znaczy że do tego białego przewodu musze podpiąć "-" poprzez rezystor?

    Dokładnie jak opisano we skazanym przeze mnie temacie. Inaczej laptop nie ma prawa widzieć zasilania.
  • #5 16614803
    esign
    Poziom 6  
    Posty: 27
    ok, dzieki.
REKLAMA