Lenovo G50-30, nie mam zasilacza od niego, a po podłaczeniu serwisowego laptop nie włacza sie, nawet diody nie świecą. Zasilacz ustawiony na 20V, ograniczenie pradowe 2.6A (na kadłubku pisze 2.25A wiec ok). Czy ja to dobrze podłaczam? Do dwoch czarnych "-", a do czerwonych "+". Za co odpowiada ten środkowy biały przewód w gnieździe?