Witam, mam problem ze skuterem Romet RXL 50ccm 4t .
Od wczorajszego dnia stoję w garażu. Przejechałem 3 okrążenia do szwagra około 7 km i za trzecim wyjazdem coś mną szarpnęło, zjechałem na pobocze i silnik zgasł. Po chwili odpalił ponownie, po dodaniu gazu zgasł całkowicie. Silnik odpala, ale nie ciągnie do przodu. Stoję w miejscu .Proszę o pomoc zanim trafi do mechanika.
Pozdrawiam .
Od wczorajszego dnia stoję w garażu. Przejechałem 3 okrążenia do szwagra około 7 km i za trzecim wyjazdem coś mną szarpnęło, zjechałem na pobocze i silnik zgasł. Po chwili odpalił ponownie, po dodaniu gazu zgasł całkowicie. Silnik odpala, ale nie ciągnie do przodu. Stoję w miejscu .Proszę o pomoc zanim trafi do mechanika.
Pozdrawiam .