Witam!
Mam sklepowo nowy atmega128 i po wlozeniu go do ukladu ( uklad = kwarc 8MHz + zasialanie + zlacze ISP) nie ma komunikacji z programatorem. Brak sygnalu na kwarcu. Mam pytanie do osób znajacych sie na rzeczy czy procek jest uwalony czy o czyms nie wiem.
(kwarc i programator sa napewno dobre bo uzywalem ich przy at90S8515). ???
Pozdrawiam.
Mam sklepowo nowy atmega128 i po wlozeniu go do ukladu ( uklad = kwarc 8MHz + zasialanie + zlacze ISP) nie ma komunikacji z programatorem. Brak sygnalu na kwarcu. Mam pytanie do osób znajacych sie na rzeczy czy procek jest uwalony czy o czyms nie wiem.
(kwarc i programator sa napewno dobre bo uzywalem ich przy at90S8515). ???
Pozdrawiam.