logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wgrać oprogramowanie do Siemens C60 przez USB?

konti 02 Sie 2005 17:56 828 8
REKLAMA
  • #1 1700794
    konti
    Poziom 27  
    Posty: 1365
    Pomógł: 44
    Ocena: 117
    tak jak w temacie z thx
  • REKLAMA
  • #2 1700810
    Zolwik_2004
    Poziom 19  
    Posty: 422
    Pomógł: 17
    Ocena: 27
    Nie jestem specem ale wedlug mnie nie ma takiej mozliwosci...
  • REKLAMA
  • #3 1700816
    Kazner
    Poziom 12  
    Posty: 109
    Do c60 tylko box'em.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 1700879
    karwos
    Poziom 18  
    Posty: 320
    Pomógł: 20
    Ocena: 3
    Wrzucisz kablem USB jesli jest to kabel ktory emuluje COM. jesli zakupiles kabel na allegro to na 99% tak wlasnie jest.
  • REKLAMA
  • #5 1700924
    konti
    Poziom 27  
    Posty: 1365
    Pomógł: 44
    Ocena: 117
    a macie moze jakis taki emulator ??? bardzo bym prosil o jakis link albo cos bardzo pilne bardzo prosze
  • Pomocny post
    #6 1701130
    ninjahwdp
    Poziom 28  
    Posty: 1199
    Pomógł: 119
    mickaz napisał:
    Do c60 tylko box'em.


    Chyba Cie Bóg opuscil... jakim boxem czlowieku? zwykly kabel na COMa i chula az milo... SWUP czy SST i dzida nawet Feria sobie radzzi
  • #7 1701228
    konti
    Poziom 27  
    Posty: 1365
    Pomógł: 44
    Ocena: 117
    bardzo bym prosil o jakis lin pod tego usb zna moze ktos ???:|

    Dodano po 12 [minuty]:

    karwos napisał:
    Wrzucisz kablem USB jesli jest to kabel ktory emuluje COM. jesli zakupiles kabel na allegro to na 99% tak wlasnie jest.
    za takie cos zapodam ci moje punkty dzieki wlasnie wrzucam soft:D:D:D:D th temat is close
  • #8 1702097
    Killer.PL
    Poziom 16  
    Posty: 238
    Pomógł: 9
    Ocena: 3
    Soft możesz wgrać kablem pod USB ale tylko DCA-510, jak masz DCA-540 to nie da rady
  • #9 1702164
    konti
    Poziom 27  
    Posty: 1365
    Pomógł: 44
    Ocena: 117
    ja mam cpa 210

    Dodano po 1 [godziny] 13 [minuty]:

    sluchajcie ten telefon jakis namolny jest wzielem od kumpla kabel pod Coma i nidalej ten sam motyw boot file is don't accepted i nic freia sst nawet nie pomaga tp zrobiony i nic :|:|:|:( co robic, krotki bzzzz i nic czytalem posty i nawet nie pomagaja co robic :(

Podsumowanie tematu

✨ W dyskusji poruszono temat wgrywania oprogramowania do telefonu Siemens C60 przez USB. Większość uczestników wskazuje, że bezpośrednie wgrywanie softu przez standardowy kabel USB nie jest możliwe, ponieważ telefon wymaga kabla emulującego port COM. Zalecane jest użycie kabla USB z emulacją COM lub tradycyjnego kabla COM. Do wgrywania oprogramowania stosuje się programy takie jak SWUP, SST czy Feria. Wspomniano, że do modeli DCA-510 możliwe jest wgrywanie softu przez USB, natomiast DCA-540 już nie. Użytkownik posiadający kabel CPA 210 zgłasza problemy z błędem "boot file is don't accepted" mimo użycia kabla COM i programów SST oraz Feria, co wskazuje na możliwe problemy z kompatybilnością lub uszkodzeniem plików lub sprzętu. Wskazano, że do Siemens C60 najlepszym rozwiązaniem jest użycie boxa lub kabla COM z odpowiednim oprogramowaniem.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA